Proběhlo krytí Zity

17.03.2023

16. a 17. března proběhlo dlouho očekávané krytí Zity v Holandsku u psa Seefest Cosmos! Pokud bude vše v pořádku, štěňátka z vrhu B od Nezdického potoka budou k odběru v polovině července 2023.

Zita Junior od Nezdického potoka
Zita Junior od Nezdického potoka
Seefest Cosmos "Gozer"
Seefest Cosmos "Gozer"

Krycí pes Seefest Cosmos má přátelskou povahu, vynikající exteriér a vrozené lovecké vlohy, to vše dokazují jeho výsledky. Pro znalce chovu velkých münsterlandů je velmi zajímavý fakt, že tento pes je pravděpodobně poslední chovný syn (krytí inseminací) plemeníka Dixona Ciperro. Konkrétně v našem chovu jsme využívali jeho bratra Dextera Ciperro, který je i ve vzdálených generacích rodokmenu budoucí matky Zity Junior od Nezdického potoka a byl otcem mojí druhé feny Gabriely od Nezdického potoka. Zita je velmi temperamentní fena přátelské povahy. Pracuje s radostí a velkou chutí, velmi si cením hlavně její polní práci a vystavování. Oba rodiče jsou využíváni v lovecké praxi.

Vzhledem k rodokmenu matky a otce, kde jsou silně zastoupeny staré kvalitní německé linie, jsou štěňátka vhodná pro zájemce k loveckým účelům a ideálně s chovatelskými ambicemi.

V případě zájmu mě kontaktujte na menclovaz@email.cz nebo +420721741791