— Novinky z našeho dvorku —

  Přečtěte si, co je u nás nového...

Štěňátkům velkých münsterlandských ohařů z vrhu B od Nezdického potoka je 6 týdnů a už teď je vidět, že z nich rostou nádherní psi, typičtí zástupci plemene, temperamentní a přátelští jako jejich matka Zita Junior od Nezdického potoka a otec Seefest Cosmos.

V noci z úterý 16. května na středu 17. května se u nás narodila štěňátka velkých münstelandských ohařů!!! Zita vše zvládla naprosto s přehledem a 12 štěňátek bylo na světě za 6 hodin. Narodilo se 6 fenek a 6 pejsků. Zita nám udělala obrovskou radost a krásně se o ně stará. A co je nejdůležitější, že ona i štěňátka jsou v pořádku....

V sobotu 22.dubna jsme se zúčastnili první letošní kynologické akce celá rodina. Jarní svod loveckých psů byl hezky zorganizován v areálu bažantnice v Rokycanech. Naše mladé holky vše zvládli s přehledem a odnesli si posudek bez vad.

VJP Thurnau

15.04.2023

V sobotu 15.dubna jsme se vydali do Německa nedaleko Kulmbachu na zkoušky vloh VJP. Carie pracovala moc pěkně, i když nám moc nepřálo deštivé počasí a ten se projevil i na nedostatku zvěře na prozkoušení vloh mladých psů.