— Novinky z našeho dvorku —

  Přečtěte si, co je u nás nového...

V noci z úterý 16. května na středu 17. května se u nás narodila štěňátka velkých münstelandských ohařů!!! Zita vše zvládla naprosto s přehledem a 12 štěňátek bylo na světě za 6 hodin. Narodilo se 6 fenek a 6 pejsků. Zita nám udělala obrovskou radost a krásně se o ně stará. A co je nejdůležitější, že ona i štěňátka jsou v pořádku....

V sobotu 22.dubna jsme se zúčastnili první letošní kynologické akce celá rodina. Jarní svod loveckých psů byl hezky zorganizován v areálu bažantnice v Rokycanech. Naše mladé holky vše zvládli s přehledem a odnesli si posudek bez vad.

VJP Thurnau

15.04.2023

V sobotu 15.dubna jsme se vydali do Německa nedaleko Kulmbachu na zkoušky vloh VJP. Carie pracovala moc pěkně, i když nám moc nepřálo deštivé počasí a ten se projevil i na nedostatku zvěře na prozkoušení vloh mladých psů.

O vikendu 24.-25.září jsme prožili celá rodina hezký víkend na vrcholné akci Klubu dlouhosrstých ohařů - Mezinárodních všestranných zkouškách velkých münsterlandských ohařů a Klubové soutěži - MVZ se zadanim titulů CACT a CACIT. Celá akce probíhala v hezkém prostředí Bažantnice Radany v jižních Čechách. Soutěž jsem brala jako poslední zkoušku, na...

S radostí oznamuji plánované krytí velkých münsterlandských ohařů! Jako už tradičně jsem si vymyslela něco speciálního a tak zřejmě v lednu 2023 pojedeme na výlet do Holandska!!!