— Novinky z našeho dvorku —

  Přečtěte si, co je u nás nového...

O víkendu 13.-14.července se konal Memorál Karla Kiewega v Libějovicích u Vodňan. Memoriál je složen ze dvou částí, lesních zkoušek a zkoušek z vodní práce. Na memoriálu byla mezi startujícími v naše Beky. Pracovala nad očekávání. Terény i počasí jí neuvěřitelně sedlo. V neděli po všech disciplínách jsem tomu ani nemohla věřit..Rebecca došla s...

V sobotu 22.6 se v naší domovské honitbě honebního společenstva Ejpovice konaly lesní zkoušky Klubu dlouhosrstých ohařů. Následující den v neděli pak zkoušky barvářské. Na těchto zkouškách také startovala v rámci postupného zvyšování fyzické kondice po štěňátkách naše Beky. Zkoušky došla nad očekávání s plným počtem bodů, čímž dosáhla na vítězství....

V sobotu 11.května se naše mlaďoška Aru zúčastnila zkoušek vloh se zadáním titulu CACT pořádaných Klubem dlouhosrstých ohařů jako Memoriál MVDr. Vladimíra Soukupa v Malém Boru.

Máme za sebou víkend, kdy probíhal odběr štěňátek, kteří už teď v nových domovech dělají radost svým páníčkům. Fenka Zoey a pejsci Zázrak, Zbojník a Zefír ještě na vhodného majitele čekají.

V sobotu 6. dubna jsme se našimi pejsky účastnili tradičního výcvikového dne Klubu dlouhosrstých ohařů tentokrát opět v Ejpovicích. Byl to hezky prožitý den a milá a přátelská atmosféra dýchá i z fotek.