— Novinky z našeho dvorku —

  Přečtěte si, co je u nás nového...

Plánujeme poslední krytí Beky (Rebecca Svatoborský revír) a mladého chovného psa Ronyho (v.W. Aron von Busshof)!!!

PF 2022

01.01.2022

Do nového roku celá naše rodina a smečka přeje všem lidem dobré vůle především zdraví, lásku a mnoho krásně prožitých chvil se svými čtyřnohými parťáky.

V sobotu 16.října se tradičně konali v Dlažově na Klatovsku jedny z posledních zkoušek vloh letošního roku pro ohaře a malá plemena. Zúčastnili jsme se a zdárně došli s naším "NEJvětším" členem smečky králičí drsnosrstou jezevčicí Borůvkou (Blueberry Kalop Bohemia). Borůvka má necelé 3,5kg, ale na její chuť k práci to nemá vůbec vliv, ba naopak.

O víkendu 4. - 5.září se v Chlumčanech konal Memoriál Josefa Kobzy - všestranné zkoušky se zadáním titulu CACT. Zkoušky jsou vyhlášené perfektní organizací i přátelskou atmosférou. Jako rozcvičku běžela Zita víkend před v sobotu 28.srpna zkoušky z vodní práce též v honitbě Chlumčany. Došla opět v I.cenně s krásnými 94 body.

V sobotu 26.června se v honitbě Bažantnice Radany konali lesní zkoušky Klubu dlouhosrstých ohařů, v neděli následovali zkoušky z vodní práce, kterých jsme se opět v plné sestavě zúčastnili se Zitou. Honitba nabízela perfektní možnosti pro prozkoušení psů ve vodních disciplínách. Zita pracovala velmi dobře a zkoušky došla v I.ceně.