— Novinky z našeho dvorku —

  Přečtěte si, co je u nás nového...

O vikendu 24.-25.září jsme prožili celá rodina hezký víkend na vrcholné akci Klubu dlouhosrstých ohařů - Mezinárodních všestranných zkouškách velkých münsterlandských ohařů a Klubové soutěži - MVZ se zadanim titulů CACT a CACIT. Celá akce probíhala v hezkém prostředí Bažantnice Radany v jižních Čechách. Soutěž jsem brala jako poslední zkoušku, na...

S radostí oznamuji plánované krytí velkých münsterlandských ohařů! Jako už tradičně jsem si vymyslela něco speciálního a tak zřejmě v lednu 2023 pojedeme na výlet do Holandska!!!

PF 2022

01.01.2022

Do nového roku celá naše rodina a smečka přeje všem lidem dobré vůle především zdraví, lásku a mnoho krásně prožitých chvil se svými čtyřnohými parťáky.

V sobotu 16.října se tradičně konali v Dlažově na Klatovsku jedny z posledních zkoušek vloh letošního roku pro ohaře a malá plemena. Zúčastnili jsme se a zdárně došli s naším "NEJvětším" členem smečky králičí drsnosrstou jezevčicí Borůvkou (Blueberry Kalop Bohemia). Borůvka má necelé 3,5kg, ale na její chuť k práci to nemá vůbec vliv, ba naopak.

O víkendu 4. - 5.září se v Chlumčanech konal Memoriál Josefa Kobzy - všestranné zkoušky se zadáním titulu CACT. Zkoušky jsou vyhlášené perfektní organizací i přátelskou atmosférou. Jako rozcvičku běžela Zita víkend před v sobotu 28.srpna zkoušky z vodní práce též v honitbě Chlumčany. Došla opět v I.cenně s krásnými 94 body.