— Novinky z našeho dvorku —

  Přečtěte si, co je u nás nového...

V pátek jsme byli s Rebeccou na sonu a máme úžasné zprávy! Rebecca Svatoborský revír je březí! Budoucím otcem je německý pes Tiro vom Ahler Esch. Na sonu jsme viděli štěňátek dost, tak jen doufám, že bude Beky rozumná, co se týče početnosti vrhu.

Ve čtvrtek 17. ledna přivedla Bridget na svět 6 štěňátek (2 fenky a 4 pejsky). Všichni jsou v pořádku a štěňátka pěkně prospívají. Mamina Bridget z Kulivé hory i otec Orion Jantar Devil jsou veselí, temperamentní a povahově vyrovnaní jedinci a velkou chutí do práce. Pro štěňátka hledáme nové aktivní páníčky, ideálně se zájmem o lovecký výcvik nebo...

Na Silvestr a Nový rok jsme si udělali díky Rebecce výlet za Franfurkt nad Mohanem do městečka Fleisbach k německého gentlemanovi Tiro vom Ahler Esch. Krytí proběhlo bez problémů a okolo 25.ledna už budeme vědět, zda byla naše výprava úspěšná.

S radostí potvrzujeme březost naší fenky MOK Briget z Kulivé hory! Hrdým otcem bude pes Orion Jantar Devil. Narození vrhu očekáváme v polovině ledna 2019, tak nám a Brigitě držte pěsti, ať je vše v pořádku.